Obserwatorzy

piątek, 28 września 2012

Podziękowania :)

Złe nastroje i humory poszły w zapomnienie :) uff.. oby jak najdalej odemnie :)

Dziś pragnę podziękować za wszystkie miłe słowa otuchy pod poprzednim postem - Jesteście Kochane :) Dziękuję z całego serducha i kłaniam się nisko :)

Pragnę też podziękować za wyróżnienia jakie otrzymałam  od  Kachny , Edit, i Doranny
Zajrzyjcie do nich bo naprawdę warto :) A Wam dziewczynki jeszcze raz bardzo dziękuję i jest mi niezmiernie miło być wyróżnioną wśród tak wielu wspaniałych osóbek, które dzielą się z nami swoimi pasjami do otaczającego nas świata :)Dziękuję bardzo, a to co kocham, cenię i szanuję napisałam już tutaj

I jeszcze jedna sprawa. Napisałam to na moim drugim blogu ale i napiszę to tutaj więc nie miejcie mi tego za złe :)
 Nie wyróżnię żadnych blogów bo wszystkie zasługują na wyróżnienia i bardzo ciężko jest wskazać jeden a pominąć inny. W związku z tym niech każda z Was, która tylko tu do mnie zajrzy czuje się wyróżniona i jeżeli ma tylko ochotę niech wstawi wyróżnienie ode mnie na swoim blogu. Myślę, że to uczciwe rozwiązanie :)
Dlatego bardzo dziękuję za wszystkie wyróżnienia przyznane mi  do tej pory. To Wasze komentarze są dla mnie ogromnym wyróżnieniem za które również bardzo dziękuję i proszę o więcej :):):)No i oczywiście mam nadzieję, że mimo to nadal będziecie tu ze mną :) Pozdrawiam i miłego weekendu życzę.

2 komentarze:

Łucja-Maria pisze...

Serdecznie gratuluję wszystkich wyróżnień.
Słusznie się Tobie należą.
Serdecznie pozdrawiam.

Pracowite Słoneczko pisze...

Gratuluję wyróżnień:)